Prisijunkite cia.

Prisijungti Jungiates Pirma Karta?

Taigi, pasižiurekime, kokiu knygu mes turime Lietuvoje, kuriose yra drakonai ir slibinai… Tikriausiai Lietuvos skaitytojams, kurie skaito literatura tik lietuviu kalba, sunku suvokti už Atlanto išleidžiamu knygu, kuriose galima rasti veikeju, esanciu kitos pakraipos, masta, nes musu mažoje šalyje i šias knygas leidyklos žvelgia labai atsargiai, o jeigu pagrindinis personažas linkes žiureti i savo lyties atstovus, tai kartais net nera rimtai svarstomi leidybai.

Taciau patikekite, užsienio autoriai drasiai itraukia lesbietes ir gejus i savo istorijas, kaip ir juodaodžius ir azijiecius, kadangi šiu dienu pasaulyje ivairiu tautu ir odos spalvos žmoniu galite sutikti bet kur. Tai turi atsispindeti ir literaturiniame pasaulyje. Keista, kad lietuviai yra tokie konservatyvus asmenys ir nori gyventi apsimetinedami, kad pasaulis yra tik juodas ir baltas, nors jis tikrai yra spalvotas.

Šiame saraše šikart rasite fantastines ir mokslines fantastikos knygas, kuriose istorija yra pasakojama iš vaikino ir merginos perspektyvos. Tiesa, pasakotoju gali istorijoje buti ir daugiau, bet man buvo svarbiausia, kad butu vyriška ir moteriška perspektyva. Taigi, pasižiurekime, ka man pavyko atkapstyti. Jeigu žinote knyga, kurios neitraukiau, parašykite komentaruose.

Šikart saraše pameginkime surinkti kuo daugiau knygu, kurios yra pasakojamos ne iš merginu, o vaikinu perspektyvu ir padeti tiems, kam igriso skaityti istorijas iš moteriškos lyties atstoviu pozicijos, surasti kitoki žvilgsni i pasauli. Juk merginos viska išgyvena jausmu lygmenyje, o vaikinai – proto. Taigi, kokias knygas mes turime Lietuvoje, kurios parašytos iš vaikino perspektyvos? Eiti prie turinio. Taigi, pasižiurekime, kokiu knygu mes turime Lietuvoje, kuriose yra drakonai ir slibinai…

P. Sarašas kas tam tikra laika bus pildomas. Saraša bus meginama vis atnaujinti. Šiame saraše bus tik mokslines fantastikos ir fantastikos knygos, kuriose nuo pirmo iki paskutinio puslapio istorija pasakoja vaikinas su tam tikromis išimtimis. Kitaip tariant, asmeninis bustas neturi investicijoms budingu savybiu – jis neneša pelno ir niekada nevirsta pinigais.

Taciau jeigu isigijote buta, kuri nuomojate – tai bus laikoma investicija, kadangi jus nuolat gaunate pajamas iš savo investicijos, o ir pakilus nekilnojamo turto kainoms turite galimybe ji parduoti brangiau. Investavimu taip pat nelaikomi azartiniai žaidimai, nors ir atitinka abi investavimui budingas savybes. Lošimas – tai rizikavimas pinigais lažinantis ir tikintis, kad laimesite pinigu.

Investavimas turi ekonomini pagrinda ir išanalizavus kompanija galima preliminariai ivertinti, kokios investiciju gražos galima tiketis, tuo tarpu lošejai tegali pasikliauti sekme. Galiausiai prisiminkite, kad viska, ka sutaupote butina investuoti. Pinigus galite paslepti nuo vagiu, bet infliacija juos visur suras. Jeigu neinvestuosite, pasiekti savo finansinius tikslus jums bus dar sunkiau, kadangi tai, ka norite isigyti nuolat brangs, o jusu santaupu verte mažes.

Jeigu turite asmenini biudžeta ir jau turite pirmasias santaupas, galite pradeti mastyti apie investavima. Paprasciausias atsakymas butu tam, kad geriau gyventi ateityje. Kiekvienas musu nori buti finansiškai nepriklausomas, leisti sau tureti tai, apie ka visada svajojo, galu gale išeiti i pensija anksciau laiko ir skirti visa savo laisva laika savo pomegiams.