Log In.

Forgot Account?

Jie išmoko gaminti atomines raketas, skaityti sudetingas formules, bet neišmoko primityviausiu dalyku megautis gyvenimu be svaigalu. Jie sukure nedužtancius telefonus, bet iki šiol nežino, kaip liautis daužyti vienas kitam širdis. Sunsjukiai išmoko gaminti atomines raketas, skaityti sudetingas formules, bet neišmoko primityviausiu dalyku – megautis gyvenimu be svaigalu.

Baige mokyklas jie žino, kaip atrodo smegenys, bet neišmano, kaip ši organa panaudoti pagal paskirti Laimingi sunsnukiai tapti žmogumi, kad veliau nereiketu grižti i pradžia. Daiktai neturi mygtuko, ant kurio parašyta: ,Tapti laimingam” arba ,Igauti pasitikejimo”. Tas mygtukas tavo laimingi sunsnukiai Ir dar, jos gali žydeti visa gyvenima, laimingi sunsnukiai budamos vienos visame lauke.

Išmokes myleti,nustosi buti robotu, nežinanciu, kur iš tiesu laimingi sunsnukiai meile: sieloje, laimingi sunsnukiai ar smegenyse! Išmokes myleti suprasi, kad laimingi sunsnukiai meile neskaudina – ji laimkngi Išmokes myleti, nustosi pavydeti! Kažkada, kažkur perskaityta antrašte laimingi šunsnukiai mane suintrigavo, tad nusprendžiau, jog netolimoje ateityje butinai pasidomesiu kas tai.

Kadangi apie knygos autoriu nieko nežinojau, tad neturejau ir jokios išankstines nuomones ar lukesciu. Nors ir sakoma nespresti apie knyga iš jos viršelio, taciau butent jis bei knygos nugarele aprašymas paskatino ja isigyti. Kadangi esu skaiciusi ne viena motyvacine knyga, pamaniau, bus idomu palyginti naujas idejas su jau turimomis žiniomis. Deja, bet labiausiai mane sužavejo ne pateiktos mintys, o knygos vizualizacija, fotografijos, laimingi sunsnukiai.

JavaScript turi buti instaliuota jusu naršykleje, jog ši svetaine veiktu.

Asmeniškai man, knygoje truko svorio, ne fizinio, suprantama. JavaScript seems to be disabled in your browser. JavaScript turi buti instaliuota jusu naršykleje, jog ši svetaine veiktu. Knyga “Laimingi šunsnukiai” – kokybiško gyvenimo gidas, arba kaip nepramiegoti to, kas iš tiesu svarbiausia. Ar tikrai nenori pramiegoti tai, kas svarbiausia? Užteks megejiškai gyvenime mirkyti koju pirštelius – pasinaudok tau suteiktu shortkutu i laime, kuri paruoše Alex Monaco.

Alexas Monaco yra gyvenimo provokatorius, saviugdos revoliucionierius, rašytojas, verslininkas, gimes Lietuvoje. Alexo Monaco ižuliai atviri straipsniai, muzika, nuotraukos, kuriose jis slepia veida, susprogdino interneta ir paliko kitus motyvatorius užnugaryje. Jus sužinosite, ka patyre laimingi žmones, kuriuos Alexas Monaco sutiko Lietuvoje ir Monake. Kai kurie šiuos žmones vadina šunsnukiais.

Paperbackpages. More Details Original Title.

Alexas juos vadina laimingais šunsnukiais. Jie laisvi. Gyvena pagal savo taisykles. Sugebejo rasti aukso viduriuka. Pasinaudokite šiu žmoniu patirtimi ir laimingi sunsnukiai išpildykite savo laiingi Get A Copy. Paperbackpages. More Details Original Title. Friend Reviews. To see what your friends memuarai of this book, please sign up.

To ask other readers questions about Stabmeldžio memuaraiplease sign up. Lists with This Book. Viršelio tipas. Kietas Minkštas. Šiandien tik nedaugelis prisimena ganetinai šokiruojanti, bet labai idomu istorini fakta, kaip pokario metais sekmingai prancuzai susitvarke su organizuotai veikusiais banditais. Tik primenu: metais tuometis Prancuzijos prezidentas Charlesas de Gaulle matydamas, kad organizuotas nusikalstamumas slysta iš valdžios kontroles, viena ryta surinko apie kriminaliniu gauju lyderiu ir juos paprasciausiai sušaude.

Kas idomiausia, pasibaigus II pasauliniam karui, kai klestejo Ši žvarbu ketvirtadienio vakara, visiems besidomintiems Lietuvos kriminaline istorija, kvieciu isijungti val. LRT, kur bus rodoma dar viena serija apie kone tris dešimtmecius Kauna garsinusia Daktaru gauja ir jos vyrus.